O nás

Kto sme?

Elite Sport Centre je športovo-kondičné centrum určené všetkým vekovým kategóriám. Pod jednou strechou sa stretáva fyzická sila a flexibilita v rovnováhe so silou mysle a ducha.

V našom centre máte na výber široké spektrum tréningov ako TRX vďaka, ktorému za použitia vlastnej váhy a gravitácie dokážete vytvoriť stovky maximálne efektívnych cvikov na precvičenie celého tela. Ak sa cítite pri sile skúste vysoko-intenzívne intervaly so silovými regeneračnými fázami na DMAX tréningu.

Príď si s nami zacvičiť Ashtanga jogu, úžasný systém prepojenia dychu a pohybu, ktorý Ti v krátkom čase prinesie telesnú aj duševnú pohodu, prinavráti zdravie a vitalitu. Hodiny sú vhodné pre všetkých, aj bez predchádzajúcich skúseností s jogou. V našom centre nájdete aj Praktickú gravid – jogu s Jankou Ivaneckou vhodnú pre budúce mamičky a HATHA jogu vhodnú aj pre pokročilejších.

Ako novinku ponúkame cvičenie Pilates a SM Systém. Ide o metódy pomocou, ktorých pravidelným cvičením dokážeme zmierniť bolesti chrbta, zlepšuje sa ohybnosť, sila, vytrvalosť, rovnováha, koordinácia, dýchanie a telesný vzhľad. Cieľom je usmerniť klienta pri cvičení, naučiť ho počúvať svoje telo, upraviť nesprávne pohybové stereotypy a zároveň odstrániť, prípadne zmierniť zdravotné ťažkosti.

Celý zoznam tréningov nájdete tu. Budeme radi ak k nám zavítate a spoločne si zacvičíme.

TEAM Elite Sport (2)

Rezervuj si tréning ešte dnes!

Od nového roku makám! Začnem od nového mesiaca isto! O týždeň už fakt začnem so sebou niečo robiť! Prečo to cele prekladáte a hľadáte výhovorky? Odkladanie začiatku bude trvať donekonečna a preto začni ešte dnes!